Om oss

Vi är en förening som arbetar ideellt för simföreningarna i Värmland, med huvudinriktning på tidanläggning och läger.

Styrelsen

Namn Roll Mobiltelefon E-post
Bosse Almqvist Ordförande 073-4461723 ordf@wermlandssf.com
Wainy Semmelmayer Kassör 070-5645288 wainy@wermlandssf.com
Per Danielsson 070-3072418 per@wermlandssf.com
Henrik Glawing 073-4461859 henrik@wermlandssf.com
Anna Persson 070-3148286 anna@wermlandssf.com
Helena Bäck 070-6683197 helena@wermlandssf.com
Fredrik Rudqvist 070-5510827 fredrik.rudqvist@hexagon-machine-control.com

 

 

Annonser

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut / Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut / Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut / Ändra )

Google+ photo

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut / Ändra )

Ansluter till %s